Ραυτακόπουλος Αθανάσιος του Παναγιώτη
(Υποψήφιος Δήμαρχος)
Εκλογική Περιφέρεια Δύμης
1.    Ασκούνης Νικόλαος του Αντωνίου
2.    Βαμβακά Παναγιώτα του Ανδρέα
3.    Βράκας Γεώργιος του Ιωάννη
4.    Δριμάλα Κατερίνα του Θεοδώρου
5.    Καραμπελιάς Γεώργιος του Ηλία
6.    Κελάμη Θεώνη του Ευσταθίου
7.    Κόκκινος Βασίλειος του Χρήστου
8.    Μπρίνια Ελένη του Γεωργίου
9.    Νταλάπας Λάμπρος του Αντωνίου.
10.    Οικονομόπουλος Ηλίας του Ανδρέα
11.    Πετρόπουλος Γρηγόριος του Γεωργίου.
12.    Ρεμπούτσικα Αδαμαντία του Ανδρέα
13.    Σαφάκας Μιχαήλ του Ανδρέα
14.    Σταυρογιαννόπουλος Σπυρίδων του Γεωργίου
15.    Τακόπουλος Γεώργιος του Κωνσταντίνου
16.    Τζουβάρα Αλεξάνδρα του Χρυσοστόμου
17.    Χουνάς Κωνσταντίνος του Αποστόλου
Δημοτική Κοινότητα Κάτω Αχαΐας
1.    Γαλαζούλας Ευάγγελος του Γεωργίου
2.    Γκοτσοπούλου Αθανασία του Αγγέλου
3.    Δρόσος Κωνσταντίνος του Ιωάννη
4.    Ιατρού-Σέρμπου Βασιλική (Μπίλλη) του Ιωάννη
5.    Παπαδόπουλος Αργύριος του Δημητρίου
6.    Σακκά-Καμπέρου Ελένη του Ανδρέα.....
Τοπική Κοινότητα Αγιοβλασιτίκων
1.    Μπρακατσέλος Παναγιώτης του Βασιλείου
2.    Χρυσανθοπούλου Μαρία του Χρήστου
Τοπική Κοινότητα Αλισσού
1.    Καπερώνη Γεωργία του Χρύσανθου
2.    Πετράκος Ιωάννης του Βασιλείου
3.    Πετροπούλου Ευγενία του Γεωργίου
4.    Χριστοδουλόπουλος Ανδρέας του Βασιλείου
Τοπική Κοινότητα Άνω Αχαΐας
1.    Ασημακοπούλου Δέσποινα του Ελευθερίου
2.     Στεφανόπουλος Παναγιώτης του Ανδρέα
Τοπική Κοινότητα Ελαιοχωρίου
1.    Κατσαΐτης Αλέξιος του Ανδρέα
2.    Μπούσιας Παναγιώτης του Αλεξίου
3.    Πανούτσου Χριστίνα του Δημητρίου
4.    Τσαγγαράς Ιωάννης του Γεωργίου
Τοπική Κοινότητα Κάτω Αλισσού
1.    Αναγνωστόπουλος Χρήστος του Αναστασίου
2.    Δημακοπούλου Αριστέα του Νικολάου
3.    Καλπουζιάνης  Βασίλειος του Αιμιλίου
Τοπική Κοινότητα Νιφοραιίκων
1.    Ανδρικόπουλος Αναστάσιος του Νικολάου
2.    Δημητρόπουλος Δημήτριος του Κωνσταντίνου
3.    Κωστούλια Δήμητρα του Σταμάτη
4.    Μαγκαφάς Γεώργιος του Σταύρου
Τοπική Κοινότητα Πετροχωρίου
1.    Ζαμπέτας Ανδρέας του Αγγέλου
2.    Καλαντζής Απόστολος του Ανδρέα
3.    Λαμπρόπουλος Ασημάκης του Φιλίππου
4.    Ρούβαλη-Νικολοπούλου Αγγελική του Νικολάου



Εκλογική Περιφέρεια Λαρίσσου
1.    Αθανασόπουλος Κωνσταντίνος του Ιωάννη
2.    Αναστασόπουλος Αθανάσιος του Γεωργίου
3.    Βογιατζής Ευάγγελος-Σταύρος του Αναστασίου
4.    Θανασάς Ρήγας του Βασιλείου.
5.    Λαμπρόπουλος Γεώργιος του Ιωάννη
6.    Μιχαλόπουλος Άγγελος του Κίμωνα
7.    Μούτος Παρασκευάς του Κωνσταντίνου
8.    Μπεκίρης Φώτιος του Αποστόλου
9.    Μπουρλής Ιωάννης του Χρήστου
10.    Νικολόπουλος Νικόλαος του Γεωργίου
11.    Ορλώφ Κυριάκος του Ιωάννη.
12.    Πανούτσος Ευστάθιος-Πέτρος του Λάμπρου
13.    Πανταζόπουλος Λεωνίδας του Αναστασίου.
14.    Παπαδοπούλου Μαρία του Αθανασίου

Δημοτική Κοινότητα Μετοχίου
1.    Αντωνόπουλος Νικόλαος του Αλεξίου
2.    Γκολφινόπουλος Νικόλαος του Κωννσταντίνου.
3.    Λαγός Αθανάσιος του Ανδρέα
4.    Μιχαλοπούλου Βασιλική του Γεωργίου
5.    Νιφορόπουλος Παναγιώτης του Χρήστου
6.    Χαρίτου Διονυσία-Αρχόντω του Ευσταθίου
Τοπική Κοινότητα Αγίου Νικολάου Σπάτων
1.     Μιχαλόπουλος Ανδρέας του Νικολάου

Τοπική Κοινότητα Απιδεώνος
1.    Αμανατιάδης Ιωάννης του Γεωργίου
2.    Μπούσιας Κωνσταντίνος του Αναστασίου
3.    Πέρδικα Θεοδώρα του Αναστασίου
4.    Σιδηρόπουλος Σταύρος του Κωνσταντίνου

Τοπική Κοινότητα Αράξου
1.    Καραμπελιά Δέσποινα του Φιλίππου
2.    Παναγόπουλος Νεοκλής του Γεωργίου

Τοπική Κοινότητα Βελιτσών
1.    Ασημακόπουλος Θεόδωρος του Κωνσταντίνου
2.    Βγενόπουλος Φώτιος του Αθανασίου
3.    Δημητροπούλου Νικολίτσα του Παναγιώτη
4.    Λιακόπουλος Ιωάννης του Ευθυμίου

Τοπική Κοινότητα Καγκαδίου
1.    Βαβαρούτας Διονύσιος του Παναγιώτη
2.    Μωραΐτη Χριστίνα του Ηρακλή
3.    Σπυρόπουλος Χρήστος του Ανδρέα
4.    Ταπεινός Γεώργιος του Ιωάννη

Τοπική Κοινότητα Λακκοπέτρας
1.    Λιάκος Αθανάσιος του Γεωργίου
2.    Λιάπη Παρασκευή του Σταύρου
3.    Μπαρτζάβαλη Αθανασία του Ανδρέα
4.    Ντεντόπουλος Γεώργιος του Αργυρίου

Τοπική Κοινότητα Ματαράγκας
1.    Γραμματίκα Ειρήνη του Ανδρέα.
2.    Τσιντώνης Αριστείδης του Χρήστου.

Τοπική Κοινότητα Μιχοΐου
1.    Βορύλλας Νικόλαος του Χρήστου.
2.    Γεωργακόπουλος Διονύσιος του Κωνσταντίνου.
3.        Νικολοπούλου Χρυσάνθη του Χρήστου.
4.    Παπαδιονυσόπουλος Ανδρέας του Νικολάου.

Τοπική Κοινότητα Πέτα
1.    Κανελλόπουλος Θεόδωρος του Νικολάου
2.    Νικολοπούλου Αρετή του Νικολάου
3.    Στάμου Μαρία του Μιχαήλ
4.    Τσεκούρας Εάγγελος του Νικολάου

Τοπική Κοινότητα Ριόλου
1.    Ζυγουράκη Νικολίτσα του Νικολάου
2.    Καρδάρας Γεώργιος του Ανδρέα
3.    Νικολόπουλος Νικόλαος του Σταύρου
4.    Σπυρόπουλος Κωνσταντίνος  του Αθανασίου

Εκλογική Περιφέρεια Μόβρης
1.    Αγγελόπουλος Λεωνίδας του Γεωργίου
2.    Γερασιμόπουλος Παρασκευάς του Παναγιώτη
3.    Γεωργόπουλος Ανδρέας του Αποστόλου
4.    Δημητροπούλου Ελένη του Φωτίου
5.    Κατριμπούζας Διονύσιος του Χαράλαμπου
6.    Νιφόρας Κωνσταντίνος του Ανδρέα
7.    Ράθωσης Παναγιώτης του Αθανασίου
8.    Σακογιάννη Αγγελική του Νικολάου
9.    Τριανταφύλλης Δημήτριος του Αριστείδη

Τοπική Κοινότητα Καραιίκων
1.    Δημητροπούλου Χριστίνα του Φωτίου
2.    Καραλής Σπυρίδων του Αθανασίου
3.    Λαμπρόπουλος Αθανάσιος του Ιωάννη
4.     Λιόσης Χρίστος του Νικολάου
Τοπική Κοινότητα Κρίνου
1.    Γαλαριώτης Βασίλειος του Παναγιώτη
2.    Κωνσταντινόπουλος Κωνσταντίνος του Δημητρίου
3.    Μπουχάγιερ Τερέζα του Αθανασίου
4.    Παρασκευόπουλος Κωνσταντίνος του Δημητρίου
Τοπική Κοινότητα Λιμνοχωρίου
1.    Λοτσάρης Αριστείδης του Παναγιώτη
2.    Παρασκευόπουλος Κωνσταντίνος του Νικολάου
3.    Τσούρας Χρήστος του Ηλία
4. Χαρίτου-Γκοτσοπούλου Ευανθία του Λάμπρου
Τοπική Κοινότητα Μύρτου
1. Βερρόπουλος Νικόλαος του Γενναίου
2. Μπακουλόπουλος Λεωνίδας του Ξενοφώντος
Τοπική Κοινότητα Σαγαιίκων
1.    Αντωνακόπουλος Αθανάσιος του Γεωργίου
2.    Γεωργιόπουλος Παναγιώτης του Βασιλείου
3.    Κατροπούλου─Τριανταφύλλη Παναγιώτα του Νικολάου
4.    Κοντογιάννη Ευαγγελία του Φιλίππου
Τοπική Κοινότητα Φράγκας
1.    Γιαννακάκη Κωνσταντίνα του Αναστασίου
2.    Γκοτσόπουλος Βασίλειος του Γεωργίου
3.    Πανταζόπουλος Παρασκευάς του Βασιλείου
4.    Σοφιανός Βασίλειος του Αθανασίου

Εκλογική Περιφέρεια Ωλενίας
1.    Αλεξόπουλος Ανδρέας του Κωνσταντίνου
2.    Ανδρουτσόπουλος Βασίλειος του Γεωργίου
3.    Διαμαντόπουλος Νικόλαος του Αριστοτέλη
4.    Μπινιέρης Ανδρέας του Χρήστου
5.    Οκτάρα-Κυριακοπούλου Αλεξάνδρα του Χρήστου
6.     Παναγιωτοπούλου Πηνελόπη του Αργυρίου
7.    Πουλίδας Αθανάσιος του Νικολάου
8.    Σαγιάς Αθανάσιος του Γεωργίου
9.    Σπαλιάρας Παναγιώτης του Γεωργίου
10.Φλογεράς Βασίλειος του Χρήστου
11.    Χριστοδουλόπουλος Διονύσιος του Δημητρίου

Τοπική Κοινότητα Αγίου Νικολάου Κράλης
1.    Ασημακόπουλος Σπυρίδων του Αθανασίου
2.    Θεοδωρόπουλος Γεώργιος του Παναγιώτη
3.    Πράπα Ιφιγένεια του Γεωργίου
4.    Σταθόπουλος Νικόλαος του Χρήστου
Τοπική Κοινότητα Αγίου Στεφάνου
1.    Ανδριόπουλος Βασίλειος του Ανδρέα
2.    Ζάγγα Κωνσταντίνα του Πέτρου
3.     Μητρόπουλος Δημήτριος του Νικολάου
Τοπική Κοινότητα Άνω Σουδεναιίκων  
1.    Κόκκαλης Παναγιώτης του Χρήστου
2.     Παπασταθόπουλος Νικόλαος του Βασιλείου
Τοπική Κοινότητα Άρλας
1.    Γεωργόπουλος Αριστείδης του Νικολάου
2.    Σώρρας Χρήστος του Ευθυμίου
3.    Τριανταφυλλοπούλου Χαρίκλεια του Χαραλάμπου
4.    Χειρόπουλος Ανδρέας του Βασιλείου
Τοπική Κοινότητα Αχαϊκού
1.    Κολοκυθάς Βασίλειος του Περικλή
Τοπική Κοινότητα Κάτω Μαζαράκι
1.    Αθανασόπουλος Φίλιππος του Γεωργίου
2.    Ζαχαρόπουλος Παναγιώτης του Βασιλείου
3.    Παπασπυροπούλου Πηνελόπη του Νικολάου
4.    Σταθόπουλος Χρήστος του Δημητρίου
Τοπική Κοινότητα Λουσικών
1.    Ζαφειρακόπουλος Βασίλειος του Γεωργίου
2.    Ραγιάς Χρήστος του Γεωργίου
3.    Ραγκαβάνη Βασιλική του
4.    Χριστόπουλος Δημήτριος του Γεωργίου
Τοπική Κοινότητα Μιτοπόλεως
1.    Λινάρδου Βασιλική του Σωτηρίου.
Τοπική Κοινότητα Πορτών
1.    Γεωργακόπουλος Βασίλειος του Αντωνίου
2.    Μακρής Νικόλαος του Περικλή
3.    Μπαλτίκας Ανδρέας του Κωνσταντίνου
4.    Πολυδεροπούλου Ασημούλα του Δημητρίου
Τοπική Κοινότητα Σαντομερίου
1.    Δημακόπουλος Γεώργιος του Νικολάου
2.    Διαμαντόπουλος Κωνσταντίνος του Παναγιώτη
3.    Μιχαλόπουλος Γεώργιος του Ανδρέα
4.    Ρήγα Δήμητρα του Ανδρέα
Τοπική Κοινότητα Φλόκα
1.    Διαμαντόπουλος Παναγιώτης του Γεωργίου
2.    Ζησιμόπουλος Χρήστος του Διογένη
Τοπική Κοινότητα Φωσταίνης
1.    Κυριακόπουλος Αναστάσιος του Αλεξίου
2.    Κυριακόπουλος Νικόλαος του Σωτηρίου
3.    Μπονάτσου Ελένη του Κωνσταντίνου
4.    Πολυδωρόπουλος Βασίλειος του Δημητρίου  
Τοπική Κοινότητα Χαϊκαλίου
1.    Αδαμοπούλου Αναστασία του Παρασκευά
2.    Κατσαΐτης Δημήτριος του Κωνσταντίνου
3.    Χαραλαμπόπουλος Κλεάνθης του Χρήστου
Τοπική Κοινότητα Χαραυγής
1.    Θεοδωρόπουλος Δημήτριος του Ανδρέα
2.    Μπινιέρη Ανδριάνα του Παναγιώτη
3.    Σγούρας Γεώργιος του Αναστασίου

3 σχόλια :

Ανώνυμος είπε... 19 Οκτωβρίου 2010 - 7:41 μ.μ.

ουτε λαμπεςδεν μας αντικαθιστα στους δημοτες του ο δημος δυμης αχαιας.μηπως ανταποκριθηκαν στα καθημερινα προβληματα του πολιτη.παντα αποφευγαν την επιλυση των προβληματων.οδημοτης θελει μια δημοτικη αρχη που να δινει παντου και παντοτε την παρουσια της.θελει κατι το ξεχωριστο και οχι σε δοκιμασμενες συνταγες του παρελθοντος

Ανώνυμος είπε... 24 Οκτωβρίου 2010 - 6:49 μ.μ.

εμεις θελουμε μια δημοτικη αρχη που να στηριζει την τοπικη κοινωνια τον αθλητισμο την νεολαια .μια δημοτικη αρχη που να δημιουργει και να μην βγαζει τους ξεσπητωνει τους αθλητικους συλλογουςοπως εκανε με την αχαικη καποτε η παρουσα δημοτικη αρχη δυμηςαχαιας επι ημερων της.ειμαστε μια ομαδα ενεργων πολιτων που θελουμε να δημιουργησουμε τις καταλληλες προυποθεσειςγια ενα καλυτερο αυριο των συνδημοτων της δυτικης αχαιας με τον ανδρεα παναγιωτοπουλο

ανωνυμος είπε... 28 Οκτωβρίου 2010 - 5:56 μ.μ.

να ερωτησουμε τον υποψ δημαρχο και νυν αντιδημαρχο δυμης γιατι πρεπειοι κατοικοι της δυτικης αχαιας να τον εμπιστευθουν.ποτε εσπασε αυγα με τους συνεργατες του με τον νυν δημαρχο του .εβγαιναν οι δημοτες στα τηλεοπτικα μεσα για τα προβληματα τους και αυτος ηταν απων απων απων.ποτε ανθρωπινα κοιταξε τους ανθρωπους που τον εμπιστευθηκαν για οκτω[8]συνεχη ετη αφου ειχε τον τομεατων δημοτικων διαμερισματων .οτι να μαςπει λοιπονδεν μας πειθει και να αφησουν την κοινωνια της δυτικης αχαιας να αποφασισει μονη της για τοποιοςειναι ο καταλληλος

 
ONLINE-PRESS © 2013. All Rights Reserved. Powered by Blogger
Top